ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Кожен п’ятий клієнт боргує перед ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»

08.07.2021

thumb-image-8523491

Станом на початок липня поточного року заборгованість побутових споживачів природного газу перед ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», склала 212,7 млн грн. Більша частина боргу була накопичена під час опалювального сезону, сприяла негативній статистиці і пандемія.

У компанії нагадують, що основною вимогою для отримувачів субсидії є своєчасна сплата комунальних послуг. Тобто в період отримання державної допомоги боргу за ЖКП не повинно виникати взагалі. У разі простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний термін призначатися не буде.

При цьому ніхто не позбавляє боржників можливості виплачувати непосильні суми боргів частинами. Укласти договір реструктуризації споживачі можуть у Клієнтських просторах 104.ua.

«На період дії карантину уряд захистив населення від можливого припинення газопостачання та нарахування пені у випадку несплати рахунків постачальника. Багато хронічних боржників це зрозуміли по-своєму. Відтак ми були вимушені стягувати заборгованість за рішенням суду», – розповіла начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

Всього у поточному році у судовому порядку на користь постачальника було стягнено 2,138 млн грн.

Водночас для зменшення сум у платіжках під час опалювального сезону ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує клієнтам скористатись тарифом «Твій газ Рівномірний платіж».

Дана комерційна пропозиція дозволяє рівномірно розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет упродовж року. У рамках тарифу ціна блакитного палива не перевищуватиме 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме дана пропозиція до 30 квітня 2022 року.

«Якщо зима буде теплішою, споживач зможе заощадити кошти. Вони залишаться на Особовому рахунку клієнта і можуть бути використані для майбутніх оплат», – розповідає Тетяна Парфенюк.

Для переходу на «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання зручним для вас способом:

• у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;
• залишивши заявку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (вам передзвонить наш менеджер);

• зателефонувавши за номерами 067-215-95-69, 067-553-43-22 
• через Viber-bot 7104ua.

На сьогодні тариф «Твій газ Рівномірний платіж» вже підключили 1266 клієнтів ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». Компанія пропонує споживачам оплачувати рахунки за газ дистанційно: за допомогою порталу 104.ua, мобільних додатків для Android та iOS, а також Viber- і Telegram-ботів.

Сплатити за газ