ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Раніше перейдеш на тариф – більше вигоди матимеш

13.05.2021

thumb-image-8524233

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує своїм клієнтам якнайшвидше скористатися комерційною пропозицією тарифу «Твій газ Рівномірний платіж».

Дана пропозиція дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно упродовж року. За умовами тарифу, річний обсяг споживання клієнтом газу множиться на зафіксовану на рік ціну, і споживач щомісяця сплачує за газ рівними частинами.

Вартість природного газу у рамках тарифу «Твій газ Рівномірний платіж становить 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме пропозиція до 30 квітня наступного. 

Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Споживачі, котрі якнайшвидше перейдуть на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», зможуть отримати вигоди якнайбільше. Дана пропозиція дозволить споживачам взимку сплачувати менше від реального споживання. Особливо переваги цього тарифу відчують споживачі, котрі використовують газ для підігріву води та мають індивідуальне опалення», – зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

Для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву приєднання. Це можна зробити:

Незабаром така можливість з’явиться і в Особистому кабінеті на 104.ua.

Нагадуємо, усі побутові споживачі з 1 травня автоматично переведені на базовий річний тариф з фіксованою ціною. Дане нововведення ініційоване Урядом та НКРЕКП. Для споживачів воно має бути страховкою від цінових коливань та гарантією стабільної ціни впродовж року. Втім, клієнти ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» мають змогу обирати й інші тарифні пропозиції, ознайомитися з якими можна на сайті компанії.

Сплатити за газ