ТВІЙ ГАЗЗБУТ

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» припиняє дію місячного тарифу

25.06.2021

thumb-image-8476936

З 1 серпня 2021 року тариф «Твій газ Місячний» припиняє дію для споживачів, які приєднались до тарифу у травні-червні поточного року. З 1 липня підключення побутових споживачів природного газу до даної комерційної пропозиції не здійснюється. У ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» підставою для закриття тарифу називають стрімке здорожчання природного газу в Україні та Європі.

«Ціна енергоресурсу на європейських хабах (Day-Ahead), так і на Українській енергетичній біржі суттєво перевищує ціну 7,99 грн за кубометр, за якою наші споживачі купують газ як по базовій річній пропозиції, так і по тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». Відтак будь-який інтерес до комерційної пропозиції «Твій газ Місячний» втрачає зміст. Саме тому ми вимушені оголосити про припинення дії цього тарифу," – повідомив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід КОШЕЛЬНИК.

Незважаючи на це, для споживачів, які досі купували газ по тарифу «Твій газ Місячний», упродовж липня ціна залишиться 7.99 грн за кубометр.

Нагадаємо, що на початку червня саме через суттєве здорожчання газу ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» оголосив про замороження тарифу «Твій газ На зиму».

Натомість споживачам, котрі в холодну пору використовують газ для обігріву осель, фахівці ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», рекомендують переходити на тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Дана пропозиція дозволить спланувати витрати на газ наперед, а відтак в опалювальний сезон уникнути надмірних сум у платіжках. Обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж», споживачі зможуть оплачувати до 40% менше, ніж реально споживають у холодні місяці.

Більш детально ознайомитися з умовами тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» можна тут.

 

Сплатити за газ