ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж»: ціна змінюватись не буде

30.06.2021

thumb-image-8472673

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» пропонує споживачам обрати тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Він дозволить спланувати витрати на газ і розраховуватись за спожитий енергоресурс рівними частинами. Ціна газу в даній комерційній пропозиції фіксована, становить 7,99 грн за кубометр, і змінюватися не буде.

«На сьогодні це найкраща пропозиція, що дозволяє оптимізувати витрати домогосподарств на газ, відтак, у холодну пору можна зменшити оплату за витрачений енергоресурс до 40%. Особливо зручним тариф буде для споживачів, які мають індивідуальне опалення», – зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

У ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» наголошують, що зміна газового тарифу жодним чином не вплине на призначення державної допомоги клієнтам компанії. У травні правила призначення субсидій було змінено. Відтепер грошову допомогу від держави будуть виплачувати виключно у готівковій формі.

Розмір субсидії розраховується за соціальними нормативами один раз на рік. Отримувати державну допомогу споживачі будуть за встановленим графіком, що не залежить від газового тарифу, який обирає споживач.

«Ми завжди своєчасно передаємо всю необхідну інформацію до Управління соціального захисту населення, а своїх клієнтів просимо вчасно сплачувати за газ. Бо вчасні розрахунки є запорукою стабільного газопостачання», – зауважив Леонід Кошельник.

Дізнатися більше про «Твій газ Рівномірний платіж» та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу можна тут.

Споживачі можуть перейти на тариф у зручний для себе спосіб:

Нагадаємо, підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж» можна до 31 серпня поточного року.

Сплатити за газ