ТВІЙ ГАЗЗБУТ

ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" повідомляє ціну на річні тарифи

24.04.2021

thumb-image-8539186

Вже з 25 квітня клієнти ТОВ "Рівнегаз ЗбУТ" зможуть обирати найзручніший для себе річний тариф. Сьогодні підприємство повідомляє ціни на дві комерційні пропозиції, що почнуть діяти вже з 1 травня 2021 року.

Відтак, вартість природного газу для побутових споживачів, які оберуть базову пропозицію - тариф "Твій газ Річний" з 1 травня 2021 року буде становити 7,99 грн за кубометр.

Перевагами для користувачів цього тарифу стануть:

  • Ціна газу упродовж року може змінитися лише у бік зменшення.
  • Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.
  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

Нагадаємо, що введення річного тарифу було ініційоване Урядом та національним регулятором. Для споживачів воно має бути страховкою від цінових коливань та гарантією стабільної ціни впродовж року.

Вартість газу для споживачів, які оберуть тариф "Твій газ Місячний", з 1 травня поточного року буде становити також 7,99 грн за кубометр. В енергоодиницях ціна газу дорівнює 0,7531 грн за кВт*год.

Для споживачів варто пам'ятати, що ціна газу в межах тарифу "Твій газ Місячний" буде визначатися поточною ситуацією на ринку, відтак оголошувати вартість газу ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" буде щомісяця за 5 днів до початку наступного терміну постачання.

Перевагами даного тарифу будуть:

  • Ціна на газ залежить від ситуації на ринку і встановлюється щомісяця.
  • Є можливість зекономити, якщо газ подешевшає.
  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

Ще про дві комерційні пропозиції від постачальника тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та тариф «Твій газ На зиму» (раніше – Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ») буде повідомлено згодом.

Сплатити за газ