РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

28.08.2020 / 12:41

Ощадливі споживачі купують газ на зиму влітку

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує своїм клієнтам взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність» і зарезервувати для себе необхідний об’єм природного газу ще до настання холодів.

Споживачі Рівненщини долучились до акції "Твоя енергонезалежність"

Споживачі Рівненщини долучились до акції "Твоя енергонезалежність"
ФОТО: ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ"

Зважаючи на прогнозоване здорожчання ресурсу перед опалювальним сезоном, рівняни охоче купують блакитне паливо на зиму за літніми цінами.

Вартість газу під час акції буде змінюватися тричі:

  • з 15 до 31 серпня вона становитиме 4,49 грн за кубометр;
  • з 1 до 15 вересня – 4,99 грн за кубометр;
  • з 16 до 30 вересня – 5,49 грн за кубометр.

Станом на 27 серпня заявки на участь в акції подало 185 клієнтів ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ", з них 58 вже встигли повністю розрахуватися.

«Дехто настільки поспішав, що навіть не вказав усіх необхідних реквізитів. Тепер працівники відділу продажів фізичним особам з’ясовують важливі дані по нашій абонентській базі, – розповідає директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник. – Щоразу наголошуємо, що в квитанціях під час оплати потрібно вказувати правильні банківські реквізити, особовий рахунок та прізвище й ініціали його власника. Бо нерідко люди закуповують акційний газ не для себе, а для своїх родичів».

Оформити замовлення на акційний газ можна за телефоном Контакт-центру 067-01-01-104,  у Центрах обслуговування клієнтів, а також у відділеннях «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». А ті споживачі, які скористаються онлайн сервісом в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, зможуть зекономити ще й на банківських послугах.

Закуплений під час акції газ можна буде використовувати вже з 1 жовтня поточного року до 31 березня 2021 року.  

«Якщо ж зарезервовані кубометри не будуть використані за опалювальний сезон, а саме до 31 березня наступного року, кошти споживачам будуть повернуті або ж ми їх зарахуємо на рахунок майбутніх платіжок. Але обов’язкова умова для майбутніх учасників акції – це відсутність заборгованості», – пояснює начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

Детальніше про умови акції за посиланням: https://rv.gaszbut.com.ua/ua/Info-for-consumers/id/akcija-tvoja-energonezalezhnist-39916

«РІВНЕГАЗ ЗБУТ» - твій надійний та зручний постачальник газу

Стати клієнтом Змінити тариф