РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

17.03.2021 / 14:35

Повернутись до ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» – просто

У січні поточного року Уряд ухвалив рішення, яким визначена гранична ціна на газ для побутових споживачів. З 1 лютого у всіх постачальників газу ціни майже однакові і не перевищують 6,99 грн за кубометр. Відтак, для багатьох споживачів, що поспішили змінити постачальника, визріло рішення повернутись до перевіреного постачальника зі зручними сервісами.

«Ми з розумінням ставимось до споживачів, які орієнтувались лише на ціну газу і не зважали на якість обслуговування у нових надавачів послуг. Новим клієнтам і тим, хто бажає повернутись до ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», пропонуємо спрощену процедуру зміни постачальника», – розповідає начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

Для того, щоб стати клієнтом ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», необхідно заповнити онлайн форму на сайті gaszbut.com.ua та дочекатися дзвінка від менеджера компанії. Додаткову інформацію можна отримати  за телефоном 067-01-01-104.

Перевагою ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» є наявність мережі Центрів обслуговування клієнтів та онлайн сервісів. Обирайте найкомфортніший для вас:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua
  • Мобільний додаток 104.Mobile
  • Чат-боти 7104ua у Viber та Telegram
  • IVR-меню у контакт-центрі, що працює 24/7.

Фахівці компанії дбають про те, щоб споживачі купували газ на найвигідніших умовах і регулярно проводять акції. Інформацію про них можна дізнатися на сайті або на Facebook-сторінці компанії.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного