РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

05.04.2021 / 20:06

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує своїм споживачам вдвічі більше

Подарунки – це завжди приємно. А особливо ті подарунки, що дозволяють економити. ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» спеціально для своїх клієнтів оголошує нову акцію. Її переможці отримають кошти на оплату блакитного палива у подарунок. Окрім грошової винагороди – на щасливчиків очікують інші теплі сюрпризи.

Акція "Весна - вдвічі більше тепла"

Акція "Весна - вдвічі більше тепла"
ФОТО: ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ"

За умовами акції, споживачам потрібно до 18 квітня сплатити суму за газ, що нарахована у платіжках за березень.

Вже 19 квітня ми оберемо 3-х переможців та зарахуємо ВДВІЧІ БІЛЬШУ суму на їхні Особові рахунки. Ці кошти учасники акції зможуть використати на оплату спожитого газу в наступні місяці.

Щасливчиків оберемо за допомогою сервісу random.org, інформацію про переможців розмістимо на сайті підприємства та на сторінці ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» у Фейсбуці.

«Понад п’ять років ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» піклується про стабільне газопостачання в домівки та офіси своїх клієнтів. Ми вдячні тим споживачам, які завжди вчасно розраховуються за використаний природний ресурс. А з метою залучення й решти клієнтів до платіжної дисципліни, пропонуємо долучитись до участі у нашій весняній акції «Весна – вдвічі більше тепла».  Якщо ж удача усміхнеться, то зможете подвоїти суму сплачену за спожитий газ у березні. Її ми зарахуємо переможцям на Особові рахунки», – розповів директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід КОШЕЛЬНИК.

Турбуючись про кожного клієнта зокрема, надаємо можливість розрахунки за спожитий газ проводити не виходячи з дому.

«До послуг споживачів Особистий кабінет на сайті 104ua, Чат-бот 7104ua у Viber, Чат-бот 7104ua у Telegram; Мобільний додаток 104 Mobile для Android або 104 Mobile Light для iPhone. Кожен самостійно зможе обирати комфортний та зручний сервіс для онлайн розрахунків. А тим, хто віддає перевагу живому спілкуванню, в допомозі стане Клієнтський простір 104.uа. У звичному режимі працюють офіси у Рівному, Клевані, Дубно, Млинові, Демидівці, Радивилові, Здолбунові, Костополі, Березному, Сарнах, Рокитному, Острозі та Корці», – зазначила начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна ПАРФЕНЮК.