РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

19.04.2021 / 14:17

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» вводить річні тарифи на газ для побутових споживачів

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» оголошує умови річних тарифів для побутових споживачів – «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ», що діятимуть на постійній основі з 1 травня 2021 року.

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ»

Термін дії – 01.05.2021 – 30.04.2022

З 1 травня поточного року усі побутові споживачі автоматично будуть переведені на цей тариф (з ініціативи Уряду та НКРЕКП). Це дозволить клієнтам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» не перейматися стрибками цін і спокійно та надійно споживати природний газ впродовж 12 місяців.

Переваги тарифу для споживачів:

 • Ціна газу упродовж року може лише зменшитися.
 • Укладати новий договір та подавати додатково документи не потрібно.
 • Передавати показники лічильника та оплачувати за спожитий газ треба буде як і раніше.

«ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» – це тариф для клієнтів, які прагнуть стабільності і хочуть мати страховку від зростання ціни. Їм не потрібно буде щомісяця перевіряти ціни і хвилюватися через біржові котирування на європейських хабах. Ціна природного газу для споживачів, що будуть обслуговуватись за даним тарифом, залишиться однаковою упродовж року.

 

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ»

Підключення – з 01.05.2021 до 31.08.2021

Термін дії – до 30.04.2022

Цей тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну, і споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

Переваги тарифу для споживачів:

 • Немає надмірного навантаження на гаманець в опалювальний сезон.
 • Однаковий щомісячний платіж впродовж дії тарифу.
 • Ціна газу протягом терміну дії тарифу не змінюється».

«ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону.

Тариф передбачає знижку на газ для споживачів, які перейдуть на нього до 1 серпня 2021.

Для переходу на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua або у відділення ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" чи зафіксувати свою згоду на зміну умов споживач зможе через Особистий кабінет на 104.ua, сайт "Твій Газзбут", контакт-центр.

 

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ»

Початок дії – з 01.05.2021

Термін дії - необмежений

Ціна газу за даним тарифом буде ринковою. Її щомісяця, за п’ять днів до початку періоду постачання, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» публікуватиме на своєму веб-сайті.

Переваги тарифу для споживачів:

 • Ціну газу визначатиме ринок, вона щомісяця буде оголошуватись у зазначений термін.
 • Можливість зекономити залежатиме від ситуації на ринку.
 • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

«ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» підійде для тих споживачів, які звикли стежити за ринковими тенденціями. Тариф дозволить їм оперативно реагувати на сезонні зміни на ринку газу.

 

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» (раніше – Акція ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ)

Початок дії – інформація уточнюється, слідкуйте за інформацією на сайті

Підключення - з 01.06.2021 до 01.10.2021

Термін дії – опалювальний сезон 2021-2022 (01.10.2021 – 30.04.2022)

Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» під час опалювального сезону 2020/21 дозволила її учасникам зекономити понад 3,6 млн грн. Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» - це продовження традиційної акції від постачальника. Він дозволяє споживачам завчасно за літніми цінами створити власний газовий запас і споживати його впродовж опалювального сезону.

Переваги тарифу для споживачів:

 • Потрібний обсяг газу на опалювальний сезон клієнт визначає самостійно.
 • Газ закуповується за низькою літньою ціною.
 • Платити за газ можна у розстрочку.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» дозволяє завчасно створити запас газу на холодний період. Постачальник закуповує газ наперед за оптимальними цінами, а споживачі використовуватимуть свій запас на власний розсуд саме тоді, коли він найбільше потрібен – під час опалювального сезону.

Ціна газу у рамках річних тарифів від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» стане відома не пізніше 25 квітня – тобто, за 5 днів до початку періоду постачання. Її компанія опублікує на своєму вебсайті у розділі «Вартість природного газу».