РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

28.01.2016 / 13:18

Як розуміти та правильно заповнювати рахунок за газ

Правильно заповнений рахунок за використаний газ дозволить газопостачальній компанії коректно виконати нарахування. Тож ви матимете абсолютно прозору картину своїх взаємин з газовим господарством.

Рахунок на газ

Рахунок на газ
ФОТО: 104.ua

Наприкінці минулого року компанія запровадила нову форму рахунку за газ. Уперше споживачі природного газу отримали його у грудні із розрахунком за листопад 2015 року.

  1. Показання лічильника станом на 1 число газова компанія прийматиме до 5 числа. Не отримавши фактичні показання вчасно (до 5 числа включно), обсяг спожитого газу розрахує газова компанія. Саме на цей обсяг споживачу випишуть рахунок.
  2. Рахунок споживач отримає до 15 числа місяця наступного за розрахунковим. Сплатити за газ потрібно за рахунком – тобто вказану суму до сплати.
  3. Споживач повинен зафіксувати та вписати фактичні показання лічильника у відривний талон.
  4. Якщо споживач рахунку не отримав – він знімає показання лічильника та самостійно розраховує суму до сплати. 
  5. Сплатити за газ необхідно до 25 числа.

УВАГА! У споживачів є можливість самостійно завантажити і роздрукувати рахунок за газ із Особистого кабінету.

Послуги з газопостачання потрібно оплачувати щомісяця. Для цього кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця) розраховується обсяг спожитого природного газу та визначається розмір плати за нього.

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх газовій компанії впродовж наступних 5 днів.

Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою:

  • безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на сайті 104.ua (як зареєструватись дивіться нижче);
  • через Контакт-центр за телефоном (0362) 48 90 04 щодня з 8:00 до 20:00;
  • написавши листа на електронну адресу contact@rv.104.ua (обов'язково вкажіть номер особового рахунку, П.І.Б. та адресу).

Не отримавши вчасно (до 5 числа місяця включно) фактичні показання лічильника, обсяги спожитого природного газу газорозподільне підприємство розраховує самостійно.