РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

06.01.2016 / 10:15

Як зареєструвати особистий кабінет

Споживачі природного газу Рівненської області отримали додаткові можливості управління власним рахунком за допомогою «Особистого кабінету». Новий сервіс доступний на сайті 104.ua.

Особистий кабінет

Особистий кабінет
ФОТО: 104.ua

Кожен споживач блакитного палива, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок, відтепер має можливість зареєструватися та скористатися послугами «Особистого кабінету». За допомогою нового сервісу можна перевірити поточний баланс, внести фактичні показання лічильника, переглянути історію платежів, а найголовніше – зручно та швидко сплатити за газ, не виходячи з дому.

Платіжні системи «Особистого кабінету» дозволяють здійснити оплату за послуги з газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів. Крім того, функціонал «Кабінету» надає можливість зворотнього зв'язку з постачальником. Через «Особистий кабінет» клієнти ТОВ «Рівнегаз Збут» мають можливість звернутися до постачальника із запитанням чи пропозицією та записатися на прийом до керівництва. Використання сервісу для всіх клієнтів є безкоштовним.

Реєстрація в «Особистому кабінеті» займає декілька хвилин. Для цього Вам необхідно ввести номер власного особового рахунку та суму останнього проведеного платежу за газ. Сервіс працює з найпопулярнішими на сьогоднішній день інтернет-браузерами.

Детальнішу інформацію та покрокову інструкцію щодо реєстрації в «Особистому кабінеті» можна знайти на сайті 104.ua або зателефонувавши в Контакт-центр за номером: (0362) 48-90-04.

 

Стати клієнтом Змінити тариф